Chata Dias Špindlerův Mlýn

chata dias špindlerův mlýn

Propojení částí skiareálu

Propojení částí Skiareálu Špindlerův Mlýn má již konkrétní obrysy, protože se konečně reálně připravuje. 

Nákres na mapě znázorňuje:

– červenými čarami trasy lanovek s parkovacím terminálem u přehrady – jedna lanovka je na vrch Hromovka a druhá doprostřed červené sjezdovky z Medvědína

– žlutými čarami vedení budoucích sjezdovek jedna sjezdovka od stanice Hromovka dolů k přehradě na terminál a druhá sjezdovka obočuje z červené medvědínské sjezdovky a vede nad Bedřichovem a u Lesany se otáčí směrem k přehradě na terminál. 

Sjezdovky se připravují - Hromovka

Na fotce z webkamery je již vidět nově vykácená sjezdovka Hromovka III, která umožní sjet na lyžích dolů k parkovacímu terminálu u přehrady Labská. 

Tato sjezdovka bude od horní stanice Hromovka dolů k přehradě. 

 

 

Pláň - pohled na Medvědín
Budoucí sjezdovka na Medvědíně je již také vidět

Sjezdovka z Medvědína k přehradě je již také vykácená. Na webkameře z Pláně je to vidět. Je to ten obloukový průsek v lese vedoucí od  červené sjezdovky nad sídlištěm Bedřichov a u Lesany se pak stáčí dolů k přehradě.

Parkovací terminál u přehrady

Vizualizace parkovacího terminálu se stanicemi lanovek na střeše a s mosty přes Labe a přes silnici. Parkovací terminál bude vybudován na dnešním parkovišti P1 u přehrady.

Dvě stanice lanovek a dva mosty

Na terminálu budou dvě stanice lanovek. Ta vlevo, zřejmě sedačková, povede na Hromovku a ta vpravo, zřejmě kabinka, povede na Medvědín. Po mostě přes Labe vlevo se bude sjíždět na lyžích z Hromovky a po mostě přes silnici vpravo se bude sjíždět na lyžích z Medvědína.

Záruka sněhu a lyžování
Zimní pobyt na Chatě DIAS Špindlerův Mlýn